Dzień mamy

25 Maj 2017

Dla Wszystkich Naszych mam dużo zdrowia i samych radosnych chwil . Dbajcie o siebie i bądźcie zawsze w Naszych sercach najważniejsze!!!!!.

Masaż najlepszy prezent dla najbliższych

19 Marzec 2017

Zapraszamy do zakupu masażu w formie upominku. Bardzo chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie. Można również kupić zaproszenie na dowolną kwotę i wtedy osoba obdarowana sama wybierze masaż lub zabieg. Zaproszenie można odebrać osobiście lub wyślemy na wskazany adres w wersji papierowej lub na e-maila w  wersji elektronicznej. Zachęcamy do oglądnięcia zakładki upominek ( można wybrać masaże z całej oferty gabinetu nie tylko z zakładki upominek)

http://www.gabinetmasazu.info.pl/oferta/cennik.html

http://www.gabinetmasazu.info.pl/oferta/upominek.html

Nie zniechęcaj się oddzwaniamy:))))

19 Marzec 2017

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość na pewno oddzwonimy tylko troszkę poźniej:))) Podczas wykonywania masażu nie odbieramy telefonów a to wszystko dla Państwa komfortu. To my jesteśmy terapeutami i najlepszą osobą która Państwu doradzi w wyborze. Jeżeli nie odbieramy można nagrać wiadomość na pocztę, na pewno oddzwonimy lub napisac do nas smsa lub e-maila.  Do zobaczenia w naszym gabinecie:)))