Sorry!!!!

16 August 2017

Please be patient and understanding for sure we will call back a little later :))) When doing the massage we do not answer the phone and it all for your comfort. We are therapists and the best person to advise you in choosing. If we do not receive the message can be recorded on the mail, we will certainly call back or write to us sms or email. See you in " Body My Home " :)))

MASSAGE BEST PRESENT FOR THE MOST

16 August 2017

We invite you to buy a massage in the form of a gift. We would be happy to advise and help you choose the solution.

http://www.gabinetmasazu.info.pl/en/offer/pricing.html

http://www.gabinetmasazu.info.pl/en/offer/gift.html

 

Nie zniechęcaj się oddzwaniamy:))))

19 March 2017

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość na pewno oddzwonimy tylko troszkę poźniej:))) Podczas wykonywania masażu nie odbieramy telefonów a to wszystko dla Państwa komfortu. To my jesteśmy terapeutami i najlepszą osobą która Państwu doradzi w wyborze. Jeżeli nie odbieramy można nagrać wiadomość na pocztę, na pewno oddzwonimy lub napisac do nas smsa lub e-maila.  Do zobaczenia w naszym gabinecie:)))

Masaż najlepszy prezent dla najbliższych

19 March 2017

Zapraszamy do zakupu masażu w formie upominku. Bardzo chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie. Można również zakupić zaproszenie na dowolną kwotę i wtedy osoba obdarowana sama wybierze masaż lub zabieg. Zaproszenie można odebrać osobiście lub wyślemy na wskazany adres w wersji papierowej lub na e-maila w wersji elektronicznej. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką "upominek" . Można wybrać masaże z całej oferty gabinetu nie tylko z zakładki upominek.

http://www.gabinetmasazu.info.pl/oferta/cennik.html

http://www.gabinetmasazu.info.pl/oferta/upominek.html