Mówi się: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. A my po prostu uważamy, że zdrowe ciało to zdrowy człowiek. Sprawny psychofizycznie, pełen energii i potrafiący cieszyć się życiem.

Ciało jest naszym domem: pierwszym i ostatnim. To w nim kryje się życie, od stóp do głów. Dziecko potrzebuje czułego dotyku matki. Każdy człowiek – młody, dojrzały i stary - potrzebuje codziennej troski o ciało. Zadbane ciało to zdrowie, wewnętrzna równowaga i witalność w każdym wieku.

Nasz gabinet to przytulny dom dla Twojego ciała. Oferujemy Ci kojący dotyk, który uzdrawia i relaksuje. Dobry na każdą porę roku, w każdym wieku. Idealny po wyczerpującym dniu pracy, na początek lub koniec urlopu czy po prostu na dobrą chwilę. Kilkadziesiąt różnorodnych masaży to oferta, która zadowoli każdego. Nie zapominamy o innych niż dotyk zmysłach: nasze zabiegi odbywają się przy miłych dźwiękach, kojących zapachach, w przyjaznej, odprężającej atmosferze.

Poczujesz się u nas jak w domu: bezpiecznie i ciepło. Odpoczniesz i odzyskasz utracone siły. Choć na kilka chwil zapomnisz o codziennych troskach i poddasz się magii uzdrawiającego dotyku.

Zapraszamy do wirtualnych i rzeczywistych odwiedzin.

 

Rezerwacja telefoniczna lub e-mailem. W przypadku nie odebrania przez nas telefonu, oddzwaniamy, prosimy o wyrozumiałość.

Przed skorzystaniem z masażu bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami Naszego gabinetu. Dziękujemy!!!

Do zobaczenia

Body My Home

Telefon kontaktowy: 506-305-907