Masaż to czas relaksu dla Twojego ciała, a dla nas praca, która jest pasją. Pragniemy, abyś opuściła/opuścił nasz gabinet z poczuciem odprężenia i przyjemności. Dlatego w formie pytań i odpowiedzi przedstawiamy kilka podstawowych zasad, które pomogą Ci jak najlepiej przygotować się do pierwszej wizyty u nas. Poznajmy się!

Co muszę zabrać ze sobą?

Wyłącznie dobry humor! Wszelkie potrzebne materiały higieniczne, takie jak ręcznik, mydełko czy szampon zapewniamy na miejscu.

Jak się ubrać przed masażem?

Najlepiej swobodnie i wygodnie. Radzimy unikać obcisłych, ściśle przylegających ubrań, ponieważ olejki używane podczas masażu zmieniają nawilżenie skóry i zakładanie ciasnych elementów garderoby może być nieco utrudnione.

Jaka pora wizyty jest najlepsza?

Każdy z nas ma swój indywidualny rytm dnia. Warto pamiętać, że dla niektórych poranny masaż może być pobudzającym początkiem aktywnego dnia, inni zaś odczują kojącą błogość, która może być cokolwiek rozprężająca. Jedni wolą wieczorny relaks, drudzy wybierają przyjemne popołudnie. Wybór optymalnej pory należy do Ciebie, warto jednak pamiętać o jednej żelaznej zasadzie: przyjdź do nas przynajmniej kwadrans przed zabiegiem, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się do masażu.

Czy można zgłaszać własne uwagi i propozycje przed rozpoczęciem masażu?

Nie tylko można, ale wręcz warto! I to właśnie na początku, kiedy możemy poznać Twoje indywidualne potrzeby i życzenia, rozwiać wszelkie wątpliwości. Pracujemy w atmosferze zaufania i życzliwości, a to przecież równie ważne, jak profesjonalna jakość samego zabiegu!

Czy zawsze mogę poddać się zabiegowi?

Jest to oczywiście uzależnione od Twojego samopoczucia i stanu zdrowotnego. Niektóre zabiegi wymagają wcześniejszej konsultacji z Twoim lekarzem w celu ustalenia ewentualnych przeciwskazań czy zasad ostrożności. Wszelkich informacji w sprawie Twojego bezpieczeństwa udzielamy telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w gabinecie. Jesteś w dobrych rękach!

Jak zaplanować dzień, w którym wybieram się na masaż?

Jeśli jest to dzień pełen obowiązków i zajęć, wieczorny masaż może być świetnym pomysłem na relaks, ale dla niektórych… zbyt dużym wyzwaniem dla zmęczonego organizmu. Wszystko zależy od Twojego indywidualnego harmonogramu. Warto jednak pamiętać, aby czas po zabiegu poświęcić raczej na odpoczynek lub przyjemne, niezbyt angażujące zajęcia. Twoje ciało spokojnie uwolni wszystkie dobroczynne efekty masażu, a następnego dnia poczuje się jak nowo narodzone!

Nie pozostaje nam nic innego jak serdecznie zaprosić Cię na PIERWSZĄ WIZYTĘ! Dołożymy wszelkich starań, aby była jedną z wielu chwil przyjemności w Body My Home!